I riu shet mend me Lamborginin super luksoz në Tiranë, por ia bllokojnë (FOTO)

Një makinë luksoze tip “Lamborgini” është bllokuar pasi kishte parkuar gabim disa herë në Tiranë. Kryebashkiaku Veliaj ka publikuar fotot në rrjetet sociale, ndërsa kishte edhe një koment.

“Lamborghinin ta kesh me jetë lali, por mëso te parkosh, sic parkon dhe në Gjermani! Flm qytetarëve që raportojnë çdo ditë problematikat tek aplikacioni "Tirana Ime" - një mundësi që secili të sillet si kryetar bashkie për mëhallën e vet”, shkruan Veliaj.

Bashkia ka publikuar fotot që tregojnë të njëjtin mjet duke parkuar tre herë gabim në vende të ndryshme.

d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 11/07/2019 10:43

    Besoj se ndonje fshatarbe ka pas se nje qytetar I mire nuk parkon ashtu

    Përgjigju
  • Deutschland: 11/07/2019 10:37

    Një gjë se kuptoj unë, pse e lejoni tre herë parkim të gabuar, kur shumë mirë duhej bllokuar që herën e parë. Unë jetoj vet në Deutschland dhe këta vemie atije nuk i pjerdh njeri.

    Përgjigju