I theu kafkën dhe e masakroi me thikë, vritet nga bashkëkombësi 36-vjeçari shqiptar në Londër

Viktima Ergys Koçi

Një vrasje horror ka ndodhur më 21 shtator në Londër të Anglisë, ku një shqiptar është masakruar me thikë dhe me sende të forta nga bashkëkombësi i tij, për shkaqe ende të panjohura.

Ergys Koçi, 36 vjeç, është masakruar më thikë dhe është gjuajtur me sende të forta në kokë duke pësuar thyerje të kafkës nga shqiptari Briken Quni, 42 vjeç.

Policia gjetur trupin e pajetë në një banesë, ndërsa arrestoi si autor 42-vjeçarin, i cili pritet të dalë para gjykatës.

Nuk dihet se kush janë shkaqet që çuan 42-vjeçarin të vrasë bashkëkombësin e tij, por janë të shpeshta rastet ku grupet shqiptarë në Londër përplasen për drogën.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?

Komento

Komente

  • Kozeta muca: 26/09/2021 17:14

    Jo sjam dakort me 2 ore mesim

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

SHBA/ Sulmonte dhe grabiste qytetarë të pafajshëm, 22- vjeçari në pranga: Ishin homoseksualë