I varur nga pornografia, Kanye West tregonte para ish punonjësve imazhe nudo të Kim Kardashian

I varur nga pornografia, Kanye West tregonte para ish punonjësve imazhe nudo të Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Kanye West

Kanye West është përfshirë në një skandal. Ish punonjësit e tij tregonin se reperi u ka treguar stafit imazhe nudo të ish bashkëshortes së tij Kim Kardashian. Njëri tregoi se West i tregoi atij një foto të qartë të yllit të realitetit televiziv, gjatë një interviste pune në vitin 2018.

“Gruaja ime sapo ma dërgoi këtë”, dyshohet se i tha reperi teksa kishte nxjerrë foto shumë personale të Kardashian në telefonin e tij. Një tjetër ish punonjës thotë se 43-vjecari tregoi video eksplicite të Kardashian, e cila bëri kërkesë për divorc në vitin 2021.

Nga ana tjetër, thuhet se West nuk kishte frikë të shfaqte imazhe personale dhe të fliste për situata që duheshin mbajtur private.

Reperi ka folur më parë për “varësinë e tij ndaj pornografisë”, duke thënë se kjo gjë i “shkatërroi” familjen.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Sot 8 Dhjetori 'Dita e Rinisë', 32 vjet nga Lëvizja Studentore që solli demokracinë

Sot 8 Dhjetori 'Dita e Rinisë', 32 vjet nga Lëvizja Studentore që solli demokracinë