I vodhi sendet personale dhe një shumë parash stafit pedagogjik të një shkolle në Himare, arrestohet 47-vjeçari

Foto ilustruese

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Vlorë, i akuzuar për vjedhje. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se 47-vjeçari me inicialet D.Ç., banues në Vlorë, dyshohet se ka vjedhur disa sende personale dhe një shumë parash të stafit pedagogjik të një shkolle në Himarë. 

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kosova kundërshton nismën për bashkëpunim rajonal Ballkani i Hapur, si është sipas jush ky qëndrim?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Fauci paralajmëron rrezikun nga shtimi i rasteve me koronavirus, por SHBA nuk do futet karantinë