I vuri tritol fasonerisë së italianit në Tiranë, 16-vjeçari njihej si person problematik! Më parë kishte vendosur lëndë plasëse në një banesë në Allias

I vuri tritol fasonerisë së italianit në Tiranë, 16-vjeçari njihej si person problematik! Më parë kishte vendosur lëndë plasëse në një banesë në Allias

Report TV ka siguruar detaje të tjera rreth vendosjes së tritolit ndaj biznesit të pronarit italian, Roberto del Gaido në Tiranë.

16 vjeçari i cili ishte paguar me 100 mijë lekë nga Edmond Arapi për të vendosur lëndën plasëse, është banor i Kamzës por më së shumti qëndron në zonën e Freskut.

Gazetari Sokol Dema raporton se muaj më parë 16-vjeçari është arrestuar nga Komisariati nr. 5 në Kamëz si autor i vendosjes së një tjetër sasie tritol në një banesë në Allias dhe gjykata në atë kohë e liroi në masë më të butë për shkak të moshës. Njihet si person problematikë për zonën e Kamzës.


Lajmi kryesor:

Tritoli në fasonerinë e italianit në Tiranë, arrestohen 2 persona! Shkak i shpërthimit gjobëvënia 100 mijë euro! U pagua i mituri për vendosjen e lëndës plasëse


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?



×

Lajmi i fundit

Çmime 'të kripura' edhe për miqësoren, dalin në shitje online biletat e Shqipëri - Bullgari

Çmime 'të kripura' edhe për miqësoren, dalin në shitje online biletat e Shqipëri - Bullgari