Ikën konkurrenti i parë sonte nga shtëpia e Big Brother Vip 2

Ikën konkurrenti i parë sonte nga shtëpia e Big Brother Vip 2

Njëri prej konkurrentëve të Big Brother është larguar sonte nga shtëpia, dhe ai është Xhonatan.

Kjo është hera e dytë që ai del nga shtëpia, pasi herën e kaluar kur u nominua, ai u kthye sërish në shtëpi me biletë kthimi. Në televotim gjatë kësaj jave ishin Efi, Luizi dhe Xhonatan.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • WTF: 04/02/2023 22:21

  Na çate karin me keta ordinate!

  Përgjigju
  • Ardi: 04/02/2023 22:54

   TE LUMTE GOJA

 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Nis puna për zbulimin e plotë të Amfiteatrit të Durrësit, do kryhet studimi gjeologjik! Gërmimet prekin 11 banesa, shpronësim nga shteti

Nis puna për zbulimin e plotë të Amfiteatrit të Durrësit, do kryhet studimi gjeologjik! Gërmimet prekin 11 banesa, shpronësim nga shteti