Ilda Bejleri shfryn dufin ndaj Shakohoxhës: Brigadier, të gjejë veten

Moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri e ftuar sot në “Wake up” foli për shkaqet e largimit pas 11 vitesh karrierë. Ajo tha se është larguar sepse i pëlqen që të eksperimentojë dhe të bëjë gjëra të bukur. Moderatorja u shpreh se nuk po e gjente shumë veten aty. Ndër të tjera Ilda ka folur dhe për përplasjet me Dritan Shakohoxhën, për të cilin shprehet se nuk di si ta cilësojë.

'Konflikt real nuk ka pse të ketë, sepse jemi dy njerëz që secili vazhdon punën e vet. Unë në 11 vjet nuk është se kap pyetur Shakohoxhën. Vazhdon seriali ‘Burrat që urrejnë gratë’. Shakohoxha është një nga ata njerëz që unë nuk e di dhe profesionin që ka sepse njëherë del menaxher gazetarësh, njëherë menaxher futbollistësh, njëherë brigadier, njerë drejtor, njerë drejtor, kështu që i uroj të gjejë veten mbi të gjitha.’ ka qenë deklarata e Ildës.

 • Sondazhi i ditës:

  A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento

Komente

 • pranvera: 03/09/2019 23:54

  Shakohoxha nje cope gomari,,,asgje me teper,,te kesh bejlerin ne television eshte privilegj,,eshte e bukur,,.

  Përgjigju
 • Ben: 03/09/2019 15:31

  Se si eshte kjo thuthuqe komentatore,spikere a ku di une,nje zot e di.Kjo i thote shiut-si,shume mire-sume mire etj etj

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E vërteta e ligjit që ndan Shqipërisë në 4 rajone, PD-LSI blof, ndarja për qëllime ekonomike dhe zhvillimore, jo administrative dhe elektorale