Incident në Prokurorinë e Tiranës, një qytetar thyen xhamin (VIDEO)

Një qytetar ka thyer xhamin në ambientet e Prokurorisë së Tiranës. Mësohet se incidenti ka ndodhur pasi qytetari po kërkonte llogari për çështjen e tij ligjore.

Menjëherë pas incidentit qytetari është shoqëruar në polici për ngjarjen e ndodhur.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Zgjedhjet e 25 Prillit/Mendoni se votimi dhe numërimi elektronik do të ishte më efikas për procesin dhe duhej të shtrihej në më shumë zona?

Komento

Komente

 • Flori: 03/08/2020 20:37

  Dinamitin tia kishe vene me mire,,,shtet rremuje...

  Përgjigju
 • Emi: 03/08/2020 14:10

  Po ky tani e gjeti ti thyeje xhamat, qe jane te gjjthe me leje.

  Përgjigju
 • Tahir Tarfyci: 03/08/2020 13:47

  Ja kan sjell sa smban me. Nga halli e ka ber.

  Përgjigju
 • liku: 03/08/2020 13:21

  Prokuroret e kck akoma se kane kaluar vetingun

  Përgjigju
 • Drimi: 03/08/2020 12:33

  Sa mir ka bere, aty vec plehra ka

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet e 25 prillit,  kryesuesja e ODIHR takim me kryeministrin Rama