Infektohen me COVID-19 edhe tre kyeinfermierë tek Infektivi

Burime për Shqiptarja.com thanë se të infektuar me COVID-19 janë edhe tre kryeinfermierë tek Spitali Infektiv në QSUT.  Të njëjtat burime saktësuan se tre të infektuarit janë shtruar tek Spitali Infektiv, pasi kanë shfaqur simptoma klinike të koronavirusit.


Lajmi kryesor:

Pozitiv me COVID shefi i laboratorit të mikrobiologjisë në QSUT, paraqitet sot tek Infektivi dhe vetëizolohet në shtëpi (VIDEO)


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?×

Lajmi i fundit

John

Tritol në hotelin e Ervin Matës pranë QSUT-së në Tiranë, nuk ka të lënduar