Ironia e fatit/ Po raportonte për rritjen e numrit të grabitjeve në zonë, papagalli i vjedh kufjet gazetarit! Reagimi i tij është fantastik (VIDEO)

Ironia e fatit/ Po raportonte për rritjen e numrit të grabitjeve në zonë, papagalli i vjedh kufjet gazetarit! Reagimi i tij është fantastik (VIDEO)

Një gazetar nga Kili ishte duke raportuar drejtpërdrejt kur një papagall u ul mbi shpatullën e tij dhe i vodhi kufjet.

Ironia ishte se Nicolas Krumm po fliste për rritjen e numrit të grabitjeve në zonë kur papagalli i mori kufjen.

Kameramani u përpoq të kapte zogun për të marrë kufjen, por ai u largua. Megjithatë, papagalli  “kuptoi” që kufja nuk i hynte në punë dhe e kishte hedhur në tokë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in