Ish e dashura e shumëpërfolur e Erik Lloshit bëhet nënë, tregon foshnjen (FOTO)

Erik Lloshi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pasi këngëtari i hiteve të njohura po kurorëzon në martesë dashurinë e tij me Rominën.

Ndërkohë ka të reja edhe nga ish e dashura e tij, Jola, historia me të cilën është komentuar shumë në media.

Ashtu si Eriku, edhe Jola ka gjetur partnerin e jetës. "Prive.al" bën të ditur se Jola ka kurorëzuar dashurinë dhe është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka postuar një foto me bebushin e saj në Instagram dhe shkruan se ai është gjithçka për të.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Talebanët përjashtojnë vajzat nga shkollat e mesme afgane