Ish konkurrentja e Big Brother VIP: I thashë ish-burrit që të marrë partneren e të shkojmë në pushime për t'i plotësuar dëshirën vajzave

Ish konkurrentja e Big Brother VIP: I thashë ish-burrit që të marrë partneren e të shkojmë në pushime për t'i plotësuar dëshirën vajzave

Diola Dosti

Diola Dosti është një nga ish-konkurrentet e shtëpisë së Big Brother VIP që guxoi të fliste publikisht për marrëdhënien me ish-bashkëshortin. Nutricionistja tha se ka raport korrekt me të për hir të 3 vajzave që kanë bashku dhe nuk është xheloze për romancën e tij të re.

Në një intervistë për ‘Glamour Zone’ tha se është shumë mendjehapur dhe vetëm prej vajzave pranon që të shkojë në pushime edhe me të dashurën e re të tij.

E pyetur nëse ka inate dhe keqkuptime mes saj dhe partneres së re të ish-bashkëshortit, Diola tha:

“Absolutisht jo, përkundrazi. Vajzat më kërkuan që të shkonim për pushime me mua dhe babain e tyre. Unë i thash ish-burrit që nëse ai dëshiron le të marr dhe partneren në pushime me ne dhe t`i plotësojmë këtë dëshirë vajzave. Për mua nuk ka asnjë problem, jam shumë mendjehapur”.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Linda: 19/03/2023 16:11

  Ke gënjen kjo!? Aman nese ke ndopak dashuri dhe respekt për ish bashkëshortin mund ti kërkosh të marr dhe dashnoren që ka më vete kjo nuk esht normale si mund ta shoh un burrin që i dhash çdo gjë dhe që i fala tre engjuj në krahët e një femre tjetër aq më tepër nese ajo esht arsyea e divorcit tuaj. Cfar dashurie të madhe që paske pas mi gru bravo

  Përgjigju
 • Dani: 18/03/2023 16:37

  Hahaha

  Përgjigju
 • Genci: 18/03/2023 11:23

  NE CILEN BOTE??? VETEM NE SHTETET NORDIKE, SE NE 95 % TE BOTES ESHTE JASHTE NORMALES KU GJYQET va,hdojn me vite per divorce e ndarje pasurie ,mos fl8sni kot o njerez, po kjo dukej qe ka kaluar traum mbas divorcit. Se si njeri eshte shume e mirre dhe shume e dashur. Por divorci i ka lene shenje, dhe cdo sjellje te saj e justifikon me gocat...

  Përgjigju
 • Bim: 18/03/2023 08:39

  Ne botë eshte normale, ne Shqiperi diçka e hatashme

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Diplomohen mbi 12 mijë studentë të Universitetit të Tiranës, Kushi: Shfrytëzoni praktikat e punësimit

Diplomohen mbi 12 mijë studentë të Universitetit të Tiranës, Kushi: Shfrytëzoni praktikat e punësimit