Ish-deputetja e LSI-së për Report Tv: Protesta u thirr në minutat e fundit, opozita me artistët (VIDEO)

Ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi u shpreh për Report Tv nga protesta te pedonalja se "Opozita e bashkuar dhe ne e kemi shprehur mbështetjen tonë për kauzën e teatrit kemi qëndruar atje, erdhëm në të gjitha protestat. Kjo është një kauzë shumë e rëndësishme. Protesta e sotme u thirr në minutat e fundit. Të bashkohemi të gjithë kundër kësaj qeverie" tha Floida Kërpaçi.


Lajmi kryesor:

Aktivistët e Teatrit firma në Durrës, protestë në Tiranë! Budina-Ramës: Rrugaç do t'i sjellim njerëzit te zyra, Meta shpërndan parlamentin po u ngritëm


d.ba./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Presidenti të zgjidhet drejtpërdrejtë nga populli?×

Lajmi i fundit

John

Lleshaj: Zgjohuni! 4 qarqet me risk për kanabisin, i zbulojmë me helikopterët tanë! Mos bini viktimë e debatit për legalizimin për arsye mjekësore