Ishin të parkuara, përfshihen nga flakët dy makina në Elbasan (VIDEO)

Dy makina janë përfshirë nga flakët në Elbasan, rreth orës 04:00 të mëngjesit në lagjen ‘5 Maji’.

Sipas policisë ka rënë zjarr  në automjetet  tip "Benz" në pronësi të shtetasit M.K. banues në Elbasan dhe dyshohet se është i qëllimshëm

Po ashtu nga flakët është përfshirë edhe një mjet tjetër tip "Benz" në pronësi të shtetasit N.D., banues në Elbasan, të cilët ishin të parkuar.

Si pasojë e zjarrit, automjetet janë djegur pjesërisht.

‘Më datë 29.09.2021, rreth orës 04:40, në lagjen "5 Maji", Elbasan ka rënë zjarr  në automjetet  tip "Benz" në pronësi të shtetasit M.K. banues në Elbasan , dhe  tip "Benz" në pronësi të shtetasit N.D., banues në Elbasan, të cilët ishin të parkuar. Si pasojë e zjarrit, automjetet janë djegur pjesërisht. Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin  e shkakut të rënies së zjarrit.’- njofton policia.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

2 vrasjet e bujshme me 4 viktima në Durrës, pezullohen hetimet për 1 vit për Talo Çelën e Nuredin Dumanin! SPAK: Gjejini ku fshihen! Në gjykim 4 anëtarët e tjerë të grupit