Ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje, burri dhunon gruan në Pogradec! Arrestohet në flagrancë

Ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje, burri dhunon gruan në Pogradec! Arrestohet në flagrancë

Foto ilustruese

Një 65 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes.

Sipas policisë P.G banues në Pogradec ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes e cila dhe pse ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje nuk ka arritur të shpëtoj nga dhuna.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit P. G., 65 vjeç, banues në Pogradec, pasi dyshohet se ka dhunuar fizikisht në banesë, bashkëshorten e tij, e cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Pogradec”, thuhet në njoftimin e policisë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik