Ishte kthyer në tmerrin e Himarës, PAMJET kur arrestohet 40-vjeçari, autor i disa vjedhjeve

Një 40-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh. Ai ishte nën vëzhgim prej kohësh, ndërsa u arrestua paraditen e sotme pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një telefon dhe 50 mijë lekë të vjetra.

Arrestimi i tij ndodhi në Palas të Vlorës, pas raportimeve se 40-vjeçari ka kryer vjedhje, duke bërë që efektivët ta ndalonin vetëm pak minuta pas ngjarjes.

40-vjeçari ishte kthyer në tmerrin e Himarës, ku kishte kryer disa vjedhje.

I.K./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Skandali me nënshtetësitë pa asnjë verifikim, a duhet të ngrihet një komision hetimor për presidentin llir Meta?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Itali/ Shoferi prej ditësh i pajetë, gjendet brenda kamionit 45-vjeçari shqiptar