Elbasan/ Ishte larguar nga shtëpia 1 ditë më parë, 69-vjeçari gjendet i mbytur në lumin Shkumbin

Elbasan/ Ishte larguar nga shtëpia 1 ditë më parë, 69-vjeçari gjendet i mbytur në lumin Shkumbin

Foto ilustruese

ELBASAN- Në lumin Shkumbin është gjendur i pa jetë një 69-vjeçar me iniciale T.T.

Mësohet se ai ishte larguar nga shtëpia një ditë më parë, dhe më pas familjarët e tij nuk kishin pasur më asnjë kontakt me 69-vjeçarin.

Pas kësaj, palombarët e RENEA-s kryen kërkime në lumin Shkumbin, ku më pas gjetën dhe trupin e  pajetë të 69-vjeçarit banues në Elbasan. Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën