Ishte shpallur në kërkim për trafik droge, arrestohet 42-vjeçari në Korçë! I dënuar në 2017 për falsifikim parash

Ishte shpallur në kërkim për trafik droge, arrestohet 42-vjeçari në Korçë! I dënuar në 2017 për falsifikim parash

Foto ilustruese

KORÇË- 42-vjeçari Reshat Zekthi ka rënë në prangat e policisë së Korçës pasi ishte i shpallur në kërkim për trafik droge në bashkëpunim. I riu, banues në Belsh i ishte caktuar masa Arrest me Burg për veprën penale dhe Prodhim i shitjeve narkotike.

Por Zekthi nuk është emër i panjohur për policinë, në vitin 2017 ai ra në pranga për falsifikim parash në Elbasan. Në banesë, iu gjetën një shumë prej 28 mijë euro të falsifikuara.

 Veprimet e mëtejshme do të kryhen nga Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë

Gjendet i vdekur në qeli 'Unabomber', Ted Kaczynski terrorizoi SHBA me 16 shpërthime! Bombat i bënte në shtëpi e i dërgonte me postë