FOTO/ Itali, vritet 33-vjeçari shqiptar! U godit me thikë jashtë lokalit, arrestohet bashkëatdhetari

FOTO/ Itali, vritet 33-vjeçari shqiptar! U godit me thikë jashtë lokalit, arrestohet bashkëatdhetari

Policia italiane dhe thika e krimit

ITALI-  Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e djeshme (31 maj) në zonën e Breshias në Itali ku ka mbetur viktime Alfons Kola. 33-vjeçari dyshohet se u vra me thikë nga bashkatdhetari i tij Petrit Gega pranë një lokali. Policia italiane ka arrestuar 52-vjeçarin po me origjinë shqiptare i cili dyshohet se ka kryer krimin.

Viktima u godit me thikë dhe u dërgua në spital ku iu nënshtrua një operacioni të rëndë por nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të marra.

Policia dyshon se mes tyre ka pasur një sherr të dhunshëm për arsye ende të pa konfirmuara.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Zyrtarët amerikanë takohen me Rrumbullakun: Bashkëpunim midis forcave të rendit të SHBA dhe Policisë së Shtetit

Zyrtarët amerikanë takohen me Rrumbullakun: Bashkëpunim midis forcave të rendit të SHBA dhe Policisë së Shtetit