Iu futën befasisht në shtëpi për kontroll, policia gjen pushkë dhe kanabis në shtëpinë e të riut, arrestohet 26-vjeçari në Berat

Arma e zjarrit dhe sasia e kanabisit që iu gjet të riut në Berat

Arma e zjarrit dhe sasia e kanabisit që iu gjet të riut në Berat

BERAT- Në kuadër të goditjes së paligjshmërisë dhe kapjes së personave që posedojnë armë zjarri dhe lëndë narkotike, policia e Beratit ka arrestuar një 26-vjeçar.

Policia pas një kontrolli të befasishëm në shtëpinë e Sefedin Mehmeta ka gjetur armë zjarri pushkë dhe një sasi kanabis.

I riu banues në Osmënzezë, Berat është arrestuar, ndërsa materialet janë referuar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

'Ballkanit të Hapur' do t'i bashkohet shumë shpejt Mali i Zi! Dritan Abazoviç e konfirmon: Marr pjesë në takimin e radhës në Ohër