Ivanka Trump shkatërruese, sërish pa reçipeta në mbledhjen e OKB (FOTO)

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkaura të Amerikës është paraqitur mjaft transparente gjatë mbledhjes së Asamblesë së Përgjithshme të OKB ne New York.

Ajo dukej mjaft elegante me veshjen e saj të mirë kombinuar, shoqëruar me një buzëqeshje spektakolare. 37 vjeçarja edhe këtë herë ka harruar të veshë reçipetat dhe këmisha prej mëndafshi i ka bërë më të dukshme asetet e saj.

Këtë guxim Ivanka e ka treguar para pak muajsh sërish në një takim zyrtar.

1/5
  • Sondazhi i ditës:

    A do të bëhet ndonjëherë drejtësi për 21 janarin?

Komento

Komente

  • Kledi: 24/09/2019 16:05

    Recipetat jan per ato qe i kam te varme..kjo ska nevoj per to.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bardhi zbulon ku do kandidojë Basha: Do jetë në Tiranë! Do kemi marrëveshje me Mediun dhe Idrizin, dalim të bashkuar