Ja si kalon kryebashkiaku Veliaj gjatë izolimit në shtëpi, mëson djalin për të ecur

Kryebashkiaku Erion Veliaj po gjen kohë që të kalojë me bashkëshorten e tij dhe djalin, pas angazhimeve të shumta në bashki.

Përmes një videoje, ai ka treguar se sa bukur po kalon me djalin e tij të vogël.

Kajani sapo ka filluar të ecë dhe mami me babin janë nën dispozicion të tij këto ditë vetëizolimi.

“Baba, ne do rrimë në shtëpi! Veç keshtu ndihmojmë gjyshet e stërgjyshen që i kemi shumë xhan e që nuk duhet të sëmuren”, ka shkruar Veliaj krahas videos.


Lajmi kryesor:

'Drejtpërsëdrejti nga shtëpia'/ Personazhet e famshëm sjellin grimca humori dhe shprese për të gjithë qytetarët


/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

SHBA do të shtyjë Gjermaninë që të ndalojë Nord Stream 2 nëse Rusia sulmon Ukrainën