'Java e Modës në New York', e pabesueshme por mbizotëron ngjyra rozë (FOTO)

Foto nga 'Java e Modës në New York'

Prej vitesh, njerëzit pretendojnë se “Java e Modës në New York” nuk është më aq emocionuese sa dikur.

Shumë dizenjues se janë vendosur në Los Angeles, Tom Ford, Paris, Jeremy Scott, Londër, Tommy Hilfiger ose nuk shfaqen fare si Ralph Lauren.

Megjithatë ka ende dizanjues premtues që u shfaqën në "Javën e Modës në New Jork 2020".

Një nga ngjyrat që ra në sy ishte roza, e cila mund të mos jetë aq e kudo ndodhur sa dikur, por në ditën e katërt të "Javës së Modës në New York", paketa e stilit të rrugës provoi të ishte ende shumë e preferuar.

Gjatë stinës së vjeshtës, ka patur një numër veshjesh të ndritshme rozë të tërhequra me vëmendje.

Gjithashtu u vërejt hije më e butë e ngjyrave të ëmbla, nga pasteli në trëndafil të verdhë dhe një skuqje ultra-femërore.

Sido që të jetë, pakoja e modës po mendon rozë për vjeshtën e vitit 2020.

Dizanjnuesit mbushën koleksionet e tyre të pranverës 2020 me modele tërheqëse, por njerëzit e modës janë duke pritur për një mot të ngrohtë për të provuar trendin.

Showgoers shënjuan veshjet e dimrit me gjithçka, nga vija tigri dhe leopardi deri tek grafika të kontrolluara dhe motive të mprehta.

Palltot ishin veshja më e zakonshme e shtypur, megjithëse disa zgjodhën në disa momente edhe fustane.

Për të parë më konkretisht modelet, fotot e mëposhtme janë nga “Java e Modës në New York“.

Ora 15:25
'Java e Modës në New York', e pabesueshme por mbizotëron ngjyra rozë
1/32
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rriten eksportet e mallrave me 33 mld lek në shtator 2021 krahasuar me të njëjtë periudhë të 2020! Zgjerohet deficiti tregtar në vend