Jennifer Lopez 'nuk e vret mendjen'...! Shikoni si ka dalë në rrugët e New York (Foto)

Jennifer Lopez është parë të dalë nga Madison Square Garden në New York si asnjëherë më parë. Ajo doli para të gjithëve më një peshqir të mbështjellë në kokë.

49 vjeçarja anuloi koncertin e saj të së shtunës për shkak të ndërprerjes së dritave në New York. Ajo është parë në lëvizje për shkak të angazhimit të saj të shumtë, madje dhe flokët nuk ka mundur të stilojë.

Performanca e saj pritet të riprogramohet për të hënën që vjen.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët e 25 prillit?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 16/07/2019 13:50

    Ka shume vajza qe mund ta sfidojne . Njera nga ato eshte Anxhela Martini.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Denoncimet e PD-së për inceneratorët, Murrizi: Janë ngritje pazari për gjobë