Ju kujtohet 'Betty', aktorja do ju mahnitë me pamjen e saj (FOTO)

Ka kaluar më shumë se një dekadë nga koha kur aktorja Ana Maria Orozca solli për publikun personazhin shumë të njohur në mbarë botën ‘E shëmtuara Betty’. Me siguri të gjithë e kujtoni me pamjen e saj në film, por shikoni si duket ajo sot që është 45 vjeç.

Ana është nënë e dy fëmijëve dhe prej kohësh ka hequr dorë nga telenovelat. Ajo i është dedikuar karrierës së saj si aktore, por tashmë ne teatër. Pamja e saj është surprizuese dhe thuajse nuk mund të njihet, për të gjithë ata që emrin e aktores e lidhin me rolin e saj të famshmë që bëri për vete shumë zemra.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Përhapja e variantit 'Omicron' të COVID, OBSH thirrje: Personat me probleme shëndetësore dhe ata mbi 60 vjeç të shmangin udhëtimet