POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ju kujtohet Olga e Shakohoxhës? Zbulohet e vërteta e hidhur pas 'ruses' që fiksoi shqiptarët

Dritan Shakohoxha dhe Olga

"Luajm për qejf, jo për hall", ishte fraza që i shoqëronte të gjithë shqiptarët gjatë sezonit të 'Botërorit'. Këto fjalë të thëna nga një ruse me emrin Olga u kthyen në refren. E reja bukuroshe shfaqej në reklamën e një prej kompanive të basteve sportive, krahas komentatorit të famshëm sportiv Dritan Shakohoxha. 

Por bukuroshja që fiksoi të gjithë shqiptarët, nuk qenka aspak ruse, por një aktore e vërtetë. Sipas "Mapo", Olga është me origjinë shqiptare, nga qyteti i Lushnjës dhe punon si stjuardesë në një nga kompanitë ajrore. 

fl.mi.
Komento

Komente

  • Eri: 19/07/2018 23:51

    DA :)

    Përgjigju
  • Hasan Pordha: 19/07/2018 23:30

    Ruse nga Lushnja

    Përgjigju