Kamëz/ I riu hyn në banesë për ta vjedhur, 33-vjeçarja i bën 'gjëmën'

Foto ilustruese

KAMËZ- Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia pasi është kapur në flagrancë duke vjedhur në një banesë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Halit Haxhia” ku i arrestuari G. D., 32 vjeç, banues Babrru/Kamëz kishte hyrë për të vjedhur në banesën e 33-vjeçares A. L., e cila sapo ka parë të riun ka njoftuar policinë.

Me marrjen e njoftimit Policia kanë mbërritur menjëherë në adresën e dhënë ku kanë konstatuar brenda në banesën e  A. L., të riun, të cilin e kanë kapur dhe arrestuar në flagrancë. I riu do të kauzohet për veprën penale “Vjedhje e mbetur në tentativë”.

 • Sondazhi i ditës:

  A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento

Komente

 • I riu: 06/09/2019 13:57

  Kur nderron prefiks dhe kalon te 30-dhjetat nuk quhesh me i ri

  Përgjigju
  • Plaku: 06/09/2019 23:05

   Lali Seksi me i forte Behet mbas te 30, Provoje po' deshe.×

Lajmi i fundit

John

Të nxjerrësh 'gështenjat nga zjarri' me duart e Rulit