Kamioni përplaset me Benz-in në Korçë, plagoset rëndë pedagogu i Ekonomikut (VIDEO)

KORÇË- Një kamion me drejtues O.H.,  është përplasur mbrëmjen e sotme me një mjet tip 'Benz' i cili drejtohej nga pedagogu i Ekonomikut Koço Nasto në aksin rrugor Korçë-Kashpticë.

Ai ka mbetur i plagosur rwndw dhe whshtw dwrguar me urgjencw nw spital. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Belorta. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar rrethanat e saj.

m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Operacioni në Vlorë/ A besoni se Shqipëria është kthyer në 'varr' për mbetjet toksike që vijnë nga jashtë?

Komento