Kampioni i boksit në Europë fiksohet pas Encës, ja çfarë i shkruan në shqip këngëtares

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia

Agit Kabayel është me origjinë nga Gjermania dhe njihet si Kampioni i boksit në Europë për peshat e rënda. Mirëpo ditën e sotme i ka surprizuar të gjtihë teksa ka komentuar në një nga fotot e këngëtares shqiptare.

Komentet në foton e Encës

“Oh shqiptar,”- shkruan Kabayel, krahas fotos ku Enca shfaqet shumë seksi me bikini. Këngëtarja e ka vënë re komentin e kampionatit dhe ja ka kthyer.

 “Shqipe a je mirë,”- ka shkruar Enca Haxhia.

Kjo e fundit është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Këngët e saj numërojnë miliona klikime në platformën “Youtube” dhe mesa duket fama e Encës ka kaluar edhe kufijtë.

Boksieri Agit Kabayel

1/2
fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?

Komento