Kapen në Korfuz 20 kg drogë/ Arrestohet shqiptari, në kërkim dy të tjerë

Foto ilustruese

KORFUZ- Një person ka rënë në pranga ndërkohë që dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi u kapën me 20 kg marijuanë të ndarë në dy çanta me drogë në veri të ishullit të Korfuzit.

Në pranga vu shqiptari 20-vjeçar ndërkohë që në kërkim u shpallën dy të tjerët të moshave 19 dhe 20-vjec.

Sasia prej 20 kg marijuanë ishte ndarë në 18 pako por nuk dihet destinacioni i saj.

m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?

Komento