Katar 2022/ Macja 'ndërpreu' konferencën për shtyp, Vinicius shpërthen në të qeshura (VIDEO)

Një ndërprerje ‘suprizë’ dhe qesharake ndodhi gjatë një konference për shtyp të Vinicius të premten. 

Teksa Vinicius po fliste, një mace po qëndronte mbi tryezë. Punonjësi i shtypit i Seleçao-s, pasi e përkëdheli macen, e kapi atë disi me siklet dhe largoi. Pas kësaj, “Vinny” shpërtheu në të qeshura.

Brazili fitoi 4-1 me Korenë e Jugut në fazën e 1/8 të Kupës së Botës. Golat për Brazilin u shënuan nga Vinicius Junior, Neymar, Richarlison dhe Paqueta. Fitorja 4-1 e Brazilit në Kupën e Botës kundër Koresë së Jugut ka sjellë një rekord unik për Selecaon. 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje