Këngëtari Frederik Ndoci mbështet Jozefina Topallin: Luli është vegël, dështoi të djathtën në këto 7 vjet

Frederik Ndoci dhe Jozefina Topalli

Këngëtari shkodran Frederik Ndoci ka mbështetur publikisht ish-deputeten Jozefina Topallin e cila dje prezantoi partinë e saj Lëvizja për Ndryshim.

Ndoci ka shkruar se kjo lëvizje e saj është e vonuar, pasi duhet të kishte reguar kohë më parë. Pwr Bashws tha se ka dwshtuar nw kwto 7 vjet.

"Pak me vonesë. Por më mirë vonë se kurrë. LuBa është vegël e Soros. Detyroi Doktorin me u tërheq.

Dhe bani të djathtën ma dështake për 6-7 vjet” shkruan Ndoci.

Dje në fjalën e saj Topalli tha se nuk do të heshtë përballë politikës së vjetër, ku shigjetoi Ramën-Bashën-Metën, për të cilët tha se kanë monopolizuar politikën.

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit:

Komento

Komente

 • Iris: 30/10/2020 00:16

  E keni shume gabim z.Ndoci.Sorosi eshte nje zoteri I vertet,miliarder,filantrop,donator politik.Shqiperine e ka ndihmuar shume nepermjet fondacionit te tij.Por duket qe ju e keni me shume hallin per Salen,se sa per Jozin e Lulin,sepse po perserisni opinionin e Sales per Sorosin.Sa per dijeni,Salen e nxorri jashte loje vetem Sala.Nje here ne jete te jepet mundesia te jesh lider I nje vendi qe kalon nga nje system ne tjetrin,dhe ai dogji rastin,vendin,dhe veten e tij,per cfare mund te mbahej mend e te respektohej ne historine e kombit.

  Përgjigju
 • O tej: 29/10/2020 15:07

  Me ken shkodran tana i ban

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Gazetari zbulon gafën e gjyqtarit për vendimin mbi Fatmir Mediun: Nuk i është referuar Kodit të ri Penal që është ndryshuar në 2017