Këngëtarja Adele është dobësuar aq shumë sa vështirë të njihet (FOTO)

Pas divorcit, Adele nuk ka sjellë asnjë projekt muzikor, e megjithatë nuk ka kaluar pa u vënë re nga mediat, madje ka qenë në qendër të vëmendjes së tyre.

Shkak për këtë janë bërë format e saj fizike. Në daljet e saj të para publike, Adele ka deklaruar se për të pamja e jashtme nuk ka shumë rëndësi, por gjërat ka ndryshuar.

Këngëtarja është fotografuar se fundmi me disa miq në Karaibe këtë fundjavë dhe ajo që ka rënë në sy është kg e Adele.

Ajo është dobësuar aq shumë, sa e vështirë të njihet.

1/5
B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento