POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Këngëtarja shqiptare ngre temperaturat në SHBA, pozon sexy me bikini (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka nisur pushimet dhe vendi që ajo ka zgjedhur për t’u relaksuar është Kalifornia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka mahnitur të gjithë me fotot e fundit të publikuara në llogarinë e saj në ‘Instagram’. 

Arilena  shfaqet me një palë rroba banje ngjyrë rozë të cilat e tregojnë në super formë dhe janë trendi i kësaj vere. Këngëtarja duket si një ‘barbie’ teksa ka pozuar nën rrezet e diellit në natyrë.

A.P./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Tuçi: 18/06/2019 11:52

    E paska gjet sponsorin

    Përgjigju