Kiara Tito nis pushimet, ja si duket ajo pas shtatzënisë

Kiara Tito nis pushimet, ja si duket ajo pas shtatzënisë

Kiara Tito me vajzën

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë nisur pushimet me vajzën e tyre Luna Mari.

Me anë të disa fotove të publikuara në Instagram përveçëse duket se po shijon pushimet në det, bie në sy gjithashtu edhe fiziku i saj pas lindjes.

Kiara nuk ka dashur të humbasë kohë, por menjëherë pas shtatzënisë ka nisur përpjekjet për ta rikthyer në top formë fizikun e saj. Këtë gjë ajo e ka treguar herë pas here në disa video të publikuara, ku shfaqet duke u trajnuar për të hequr kilet e tepërta shtatzënisë.

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

SPECIALE/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)

SPECIALE/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)