Kida kalon pushimet në shoqërinë e njeriut më të dashur për të

Kida

Këngëtarja Kida po kalon pushimet me njeriun e saj më të dashur, mamanë. Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto me të, ku këngëtarja dukej në formën më të mirë e veshur me një bust leopard. 

Përmes fotove në Instagram,  Kida ka qenë në Budva para disa ditësh, por nuk dihet nëse ndodhet akoma atje apo ka ndërruar destinacion. Nga fotoja e publbikuar, Kida me mamanë duken si dy motra dhe jo nënë e bijë. Kënga e re e Kidës në bashkëpunim me Mozzik është kthyer ndër në një ndër këngët më të dëgjuara kësaj vere.

Kida me mamanë e saj

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Një ‘Pesë qershor Plus’ që përfaqëson të gjitha palët