Kim Kardashian dhe veshja e saj e çuditshme në MetGala 2021

Kim Kardashian MetGala2021

MetGala është padyshim eventi më i ndjekur në mediat e huaja edhe jo vetëm.

I njohur ndryshe si ekuivalenti i botës së modës me Oskar çdo pjesëtar i saj habit vit pas viti me risitë që influencojnë mbarë botën. Por ajo që u veçua ishte dhe trendi i fundit i Kim Kardashian, e veshur e gjitha me të zeza duke mbuluar edhe ftyrën e cila ka habitur rrjetin dhe ka argëtuar mjaft ndjekës.

 

er.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Reciprociteti me Serbinë, Kosova ndalon nga sot hyrjen e automjeteve me targa serbe në vend