Kim Kardashian tregon format bombastike, shkëlqen me fustanin rozë (Foto)

Kim Kardashian

Super ylli Kim Kardashian është fotografuar në Nju York mbrëmjen e së premtes.

Ylli Kardashian vuri në pah format e saj bombastike të veshura me një fustan ngjyrë pink të ngushtë mbas trupit.

Mirëpo 37-vjeçarja dukej shumë seksi me fustanin e shkurtër që i theksonte pasuritë e saj.

Nëna e tre fëmijëve ndodhej në Big Apple për përformancën e bashkëshortit të saj Kanye West.


  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ish-nënkryetari i FRPD: Basha ka në plan të krijojë partinë 'Republika e Re', pas shkarkimit! E vetmja rrugë shpëtimi për të, bashkëqeverisja me Ramën