Kishin mbushur makinën plot me kanabis, dy të arrestuar në kufirin greko-shqiptar (VIDEO)

Sekuestrohen mbi 38 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Sajadhe, Igumenicë. Është ndaluar një automjet që vinte nga kufiri i gjelbër.

Në bagazh dhe sediljet e pasme të mjetit u gjeten dhe sekuestruan nga policia greke 37 pako me 38 kg 410 gr marijuanë.

Në pranga ranë dy persona, njëri prej të cilëve është shqiptar. 

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Eugert Lazaj vrau veten! Flasin prindërit: U fiksua gjatë karantinës, thyente telefona, kërkoi grila të ngurta se thoshte ka njerëz jashtë shtëpisë!