E kishte lënë ndezur, dy persona i vjedhin makinën qytetarit në Tiranë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Dy persona ende të paidentifikuar i kanë vjedhur makinë një qytetari në fshatin Bërzhitë në Tiranë. Sipas policisë, ai e kishte lënë ndezur mjetin dhe dy personat e paidentifikuar ja kanë vjedhur dhe janë larguar.

‘Më datë 27.01.2022, shtetasi G. Ç., ka kallëzuar se rreth orës 20:00, në fshatin Bërzhitë, dy persona të paidentifikuar i kanë vjedhur mjetin të cilin e ka pasur të ndezur. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

SPAK, e ka detyrim moral dhe ligjor të zbardhë Gërdecin dhe 21 Janarin