POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Klea Huta braktis xhirimet e emisionit në Amerikë për tu rikthyer në Shqipëri

Klea Huta, moderatore

Klea Huta është një nga moderatoret më të dashura shqiptare. Së fundmi ajo ndodhet në Amerikë ku po përgatitet për xhirimet e emisionit më të ri të Top Channel. Moderatorja do të intervistojë personazhet shqiptarë të famshëm që jetojnë dhe veprojnë në Amerikë.

Mirëpo asaj i është dashur të braktisë xhirimet për tu kthyer në Shqipëri pasi më 25 Korrik do të prezantojë në sheshin 'Skënderbej', ku do të performojnë: Ylli Limani, Dhurata Dora, Arilena Ara, Eugent Bushpepa, Young Zerka dhe Eleni Foureira.

Komento