Klea Huta dhe Elgit Doda 'kurorëzojnë' martesën

Elgit dhe Klea

Klea Huta dhe Elgit Doda u shndërruan menjëherë në të preferuarit e publikut, pas publikimit të lidhjes së tyre.

Në studion e “Shiko Kush LUAN”, duke iu përshtatur magjisë së festave, Klea dhe Elgiti kanë ‘kurorëzuar’ dashurinë e tyre.

“A pranon ti…”, kanë nisur pyetjet plot humor drejtuar çiftit, ku të dy kanë thënë “Po” për të gjitha.

Nga problemet me gjumin, e deri tek shoqërimi i tij me vajza tërheqëse, çifti kanë treguar se lidhja mes tyre është më e fortë se çdo sfidë tjetër.

Pasi i është vënë një vello në kokë, Elgiti i ka dhuruar një puthje në buzë partneres së tij të zemrës.

Dhe 2020-ta nuk mund të niste më ëmbël se kaq.

Akoma nuk dihet nëse ata kanë plane për një martesë të vërtetë.

  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dokumenti/ U bllokua nga PD-LSI, mazhoranca nuk heq dorë nga votimi i emigrantëve, urdhëron KQZ-të vijojë procedurat për zgjedhjet e ardhshme