Klea Huta poston foton e parë të vogëlushit Krid

Elgit Doda, Klea Huta dhe djali i tyre Krid

Moderatorja Klea Huta dhe kompozitori Elgit Doda kanë postuar për herë të parë foton e djalit të tyre.

Ata u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme dhe të voglin e quajtën Krid. Moderatorja kishte kohë që përgatitej për këtë ditë pasi postonte foto dhe video nga veshjet  që blinte për të voglin.

Së fundmi, Klea ka publikuar në InstaStory një foto të ëmbël duke i mbajtur dorën e vogël të birit, i cili ka shtrënguar gishtin e saj.

“Ti më ndryshove jetën", ka shkruar Klea në gjuhën spanjolle krahas fotos.

Postimi i Kleas

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhen testime masive në popullatë për koronavirusin?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 07/06/2020 01:19

    Pa pa cfare lajmi I papare. Ne Shqiperi kur femra eshte akoma skllave seksi

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Covid, në Rusi raportohen më shumë se 10 mijë vdekje nga infeksioni