Fleckenstein emërohet këshilltar i Ruçit për Integrimin në BE : I lumtur të nis punën dhe të bashkëpunoj me të gjithë aktorët politik

TIRANË- Kreu i Parlamentit, Gramoz Ruçi ka emëruar këshilltar për integrimin” pranë kabinetit të tij në Kuvendin e Shqipërisë, ish- raportuesin e Shqipërisë në Parlamentin Europian , Knut Fleckenstein, një emër shumë i njohur për vendin tonë dhe politikën shqiptare.

Dokumenti mban firmën e kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi, e ndërsa Fleckenstein shprehet se është i lumtur që të nisë nga puna.

"I lumtur që të që të filloj punën për anëtarësimin e plotë të Shqipërisë në BE. Parlamenti shqiptar po luan një rol të rëndësishëm në këtë proces. Faleminderit kreut të Kuvendit për besimin e tij. Mezi e pres bashkëpunimin me të gjithë aktorët shqiptarë", shkruan Fleckenstein.

Dokumenti që mban firmën e kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A i ka përmbushur pritshmëritë Reforma në drejtësi?

Komento

Komente

 • sapa: 23/05/2020 07:26

  E punesoj Rama sharlatanin Fleckenstein me taksat e shqiptareve!Edhe ish shefi i tij Gerhard Schröder i sherbeu Putinit dhe pas kesaj Putini i dha postin ne Gazprom!

  Përgjigju
 • Danke: 22/05/2020 17:01

  Alles in ordenung!..numer Ains!

  Përgjigju
 • Mbhh: 22/05/2020 15:02

  Sa na kushton?

  Përgjigju
 • LORA: 22/05/2020 13:51

  Per mua eshte lajm shume i bukur. Shume respekt e nderim per punen e zotit Fleckenstein

  Përgjigju
 • TIRONCI: 22/05/2020 13:35

  DHE NE PRESIM NGA EUROPA TE RREGULLOJM SHTETIN, KETO JAN BO SI MILITANT PARTIE QE TE RRINE MRAPA ME KAP NAI VEN PUNE,KISHIM NEVOJE PER ATE KESHILLTAR SKEMI FARE KETU, KETU JANE BO HIJENA E HAJN KNUTIN HAAAAAAAAAAA HAJDE SORROS HAJDEEEEE

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shfrytëzonte për prostitucion vajza rumune në Itali, arrestohet në Vlorë 37-vjeçari/ EMRI