Komisioni hetimor në Shëndetësi/ Vokshi: PS po pengon dëgjesat! U paguan 104 mijë check-up të pakryera në një vit

Komisioni hetimor në Shëndetësi/ Vokshi: PS po pengon dëgjesat! U paguan 104 mijë check-up të pakryera në një vit

Një ditë pasi Komisioni Hetimor për Koncesionet në Shëndetësi nisi dëgjesat e dëshmitarëve, Albana Vokshi akuzoi PS se po pengon dëshmitë e tyre.

Referuar seancës me audituesit e KLSH, Vokshi tha se u vërtetua se në një vit u morën paratë për rreth 104 mijë check-up të pakryera.

Lajm në përditësim...

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Furrat e bukës, OSHEE apel subjekteve të deklarojnë kontratat dhe të aplikojnë për ndryshimin e tarifës 14 lek/kWh

Furrat e bukës, OSHEE apel subjekteve të deklarojnë kontratat dhe të aplikojnë për ndryshimin e tarifës 14 lek/kWh