Konflikt në familje/ Shpallen në kërkim dy vëllezër në Vlorë, goditën me makinë bashkëshortin e motrës së tyre

Konflikt në familje/ Shpallen në kërkim dy vëllezër në Vlorë, goditën me makinë bashkëshortin e motrës së tyre

Foto ilustruese

Dy vëllezër janë shpallur në kërkim nga policia e Vlorës se goditën me automjet bashkëshortin e motrës së tyre.

Vëllezërit e identifikuar si M.D., 34 vjeç dhe B.D., 37 vjeç, të dy banues në fshatin Kot patën një konflikt familjar gjatë ditës së djeshme dhe goditën me automjet bashkëshortin e motrës së tyre, A.M., 38 vjeç.

Ky i fundit ndodhet në spital ku po merr trajtim mjekësor.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEOLAJM/ Zjarret në Kanada mbulojnë qytetin e Nju Jorkut me mjegull! Miliona njerëz thithin ajrin e rrezikshëm

VIDEOLAJM/ Zjarret në Kanada mbulojnë qytetin e Nju Jorkut me mjegull! Miliona njerëz thithin ajrin e rrezikshëm