Krejt aksidentalisht! Mësohet gjinia e bebit që pret Meghan Markle dhe Princ Harry

Meghan Markle dhe Princ Harry do të bëhen prindër të fëmijës së tyre të parë në muajin prill.

Ata ende nuk kanë zbuluar gjininë e fëmijës së tyre. Por një ‘Baby Shower’ i organizuar së fundmi nga dukesha e Sussex ka bërë që tashmë të përflitet për gjininë e foshnjës që është duke ardhur.

Dhe ndër të tjera kjo festë mirëseardhje për bebin është një tjetër thyerje e kodit të mbretërisë.

Dukesha do të bëhet me djalë dhe sekretin para të gjithëve ja ka nxjerrë mikesha e saj, Abigail Spencer e cila shfaqet duke shkuar në Hotelin Upper East Side dhe mban në dorë dhuratën blu të vogëlushit.

 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Australia ofron gaz për Evropën mes shtimit të krizës Rusi-Ukrainë