Krimi i dyfishtë në Gramsh, mësohen emrat e viktimave

Krimi i dyfishtë në Gramsh, mësohen emrat e viktimave

1674831633_ambulanca.jpg

Report Tv ka mësuar se ka mbetur viktimë Zegjine Sinani dhe Shaqir Sinani. Të dy u ekzekutuan ditën e sotme nga 75-vjeç Xhevit Sinani.


Lajmi kryesor:

Krim në familje! 80-vjeçari vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh! Arrestohet autori! Viktima, solist i grupit të fyejve (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

'Ça ishte kjo, kallash?!' Momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben nga të shtënat drejt Top Channel

'Ça ishte kjo, kallash?!' Momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben nga të shtënat drejt Top Channel