Krist Aliaj iu ‘thyen zemrën’ fansave të BBV me postimet e fundit (foto)

Krist Aliaj iu ‘thyen zemrën’ fansave të BBV me postimet e fundit (foto)

Krist Aliaj

Kristi Aliaj Dragot një nga finalistët dhe personazhet më të spikatur të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, ka ndarë disa foto për fansat e tij dhe të BBV.

Ish-finalisti ndonëse nuk fitoi vota mjaftueshëm nga publiku i gjerë për të triumfuar në përballjen kokë më kokë me Luiz Ejllin, ai fitoi zemrat e shumë fansave të cilët e kanë vlerësuar dhe ndjekur që nga dita e parë.

Tanimë që BBV ka përfunduar, Kristi ka ndarë disa foto në “Instastory” ku tregohen pamje ku do të zhvillohet “She’s on Top” dhe për ironi të fatit është pikërisht vendi ku Kristi ka jetuar plot 133 ditë të mbushura me emocione, debate dhe kujtime.

Ambientet e BBV po transformohen në emisionin ku Krist Aliaj, shumë shpejt do ta shohim në ekranin pjesë të jurisë së bashku me ish-finalisten tjetër të këtij edicioni, Dea Mishel.

1/4
M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vranë tifozin e AEK-ut në ndeshjen e Champions League, në Zagreb arrrestojnë 9 huliganët e Dinamos

Vranë tifozin e AEK-ut në ndeshjen e Champions League, në Zagreb arrrestojnë 9 huliganët e Dinamos