Kryefjalë për ndryshimet e mëdha estetike, Bora Zemani konfuzon ndjekësit: S’kam bërë operacione plastike

Kryefjalë për ndryshimet e mëdha estetike, Bora Zemani konfuzon ndjekësit: S’kam bërë operacione plastike

Moderatorja, Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani është padyshim një ndër vajzat më seksi të ekranit dhe si çdo vajzë e showbizzit është përfolur për operacionet e saj plastike. Në retrospektivë, ndryshimi është i dukshëm, por ç’është e vërteta, askush nuk ka vënë me shpatulla pas murit dikë prej operacioneve plastike, madje në masë Bora është një ndër vajzat më të preferuara të ekranit.
Ditën e djeshme ajo ka kufizuar jo pak me përgjigjen e saj mbi këtë tematikë, ku e ka mohuar kategorikisht se ka kryer operacione plastike.

Bora i është përgjigjur ndjekësit duke shuar kështu kuriozitetin edhe të ndjekësve të tjerë që komentojnë në rrjetet sociale.

“Të vetmet operacione që kam bërë në jetë kanë qenë lindja e Arborit dhe heqja e apandesitit”, ka thënë Bora Zemani.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!